Hakkımızda

Marmaris Tekne ve Yat Kiralama

Hakkımızda

Marmaris tatilinizde kalabalıktan uzak bir ortamda, aileniz, arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle küçük gruplar halinde, Marmaris’in mavi suları ve birbirinden güzel koylarına günlük özel tekne turu ile yelken açmaya ne dersiniz?

Marmaris’de yat ve tekne kiralama hizmetleri için faaliyet gösteren kurumsal firmamız geniş kapsamda hizmetler vermektedir. 

Sektörde geçirdiği uzun yıllar boyunca, sürpriz organizasyonlar, kurumsal tekne etkinlikleri, boğaz turu, ada turu, evlilik teklifi organizasyonu, doğum günü partisi, VIP yat organizasyonları gibi birçok alanda hizmetlerini başarılı şekilde sürdürmüştür. Müşteri istekleri doğrultusunda modern tasarımlı tekneler, yatlarımız hizmetinize sunulmaktadır. 

Doğal ve tarihi güzelliklerle dolu Marmaris’de deniz üzerinde gerçekleşen organizasyonlar, ilerleyen dönemlerde güzel bir anı bırakmak için etkil bir yoldur. 

Bu anıları biriktirmeniz için sizlere ideal alt yapıyı profesyonel şekilde hazırlıyoruz. Lüks teknelerimizde çağdaş dekorasyon özellikleri ile misafirlerinizi ideal ağırlama imkanı sunuyoruz. Yat içi tasarımlarda müşterilerimizin etkinliğe özel talepleri olduğu zaman buna yönelik çalışmalar sürdürüyoruz. Ayrıca yemeklerde ve rotada sizin talleplerini de dikkate alarak işlemler yapıyoruz. Mavi sularda konforlu bir etkinlik için yat kiralama firmamız benzersiz bir deneyim sunacaktır. Planlı biçimde sürdürülen hizmetlerde baştan sona sorunsuz şekilde süreci geçiriyoruz. Uzman ekibimiz önemli referanslarla hizmet vermektedir.

 

Marmaris Tekne Kiralama
Marmaris Tekne Kiralama Fiyatları